Predané
Popis nehnuteľnosti

ZNÍŽENÁ CENA: 2 izbový byt s balkónom v TOP lokalite

Byt Predané - Lučenec

Ponúkam na predaj 2-izbový byt s balkónom v pôvodnom stave v žiadanej a dobre vybavenej lokalite Rúbanisko I. neďaleko centra mesta Lučenec. Podlahová plocha bytu je 46 m2 + balkón a pivnica. Umiestnenie bytu je v stredovej časti bytového domu (nie prvé ani posledné poschodie). V ponuke nájdete fotky nehnuteľnosti ako aj fotovizualizáciu možnej rekonštrukcie bytu.

V byte boli vymenené plastové okná, priestor je v pôvodnom stave, čo dáva novému majiteľovi príležitosť rekonštrukcie podľa vlastných predstáv. Dispozícia bytu je veľmi dobre riešená, z chodby sa vchádza do sociálneho zázemia, kuchyne aj obývačky. Obývačka je priestranná s možnosťou variabilne nakombinovať nábytok a zariadenie. Z okien je výhľad do dvora plného zelene. Za obývačkou je umiestnená samostatná spálňa s balkónom. K bytu patrí pivničná kobka umiestnená na prízemí bytového domu.

Celý bytový dom bol v minulosti kompletne modernizovaný, zateplený a vymaľovaný. Vymenený bol tiež výťah a rekonštrukciou prešli aj spoločné priestory. Vstup do spoločných priestorov je uzamknutý na čip, do vnútra sa dostanú len majitelia a nájomníci bytov. V bytovom dome je zavedená prípojka optického internetu a televízie s možnosťou napojenia na ľubovoľného operátora. Z oboch strán bytového domu sa nachádza bezplatné parkovisko s možnosťou vyhradenia vlastného parkovacieho miesta.

V okolí je množstvo zelene, lokalita je vynikajúco občiansky vybavená, v pešej dostupnosti je škôlka, škola, poliklinika, lekári, lekáreň, potraviny, kaviareň, pizzéria aj zastávka MHD. Do priameho centra mesta sa dostanete pešo do 10 minút. V bytovom dome bývajú len slušní susedia, lokalita je tichá, bezpečná a bez neprispôsobivých rodín.

Byt je v osobnom vlastníctve, správu bytového domu vykonáva SBD Lučenec. Financovanie nehnuteľnosti je možné hotovosťou alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru. S vybavením úveru viem v prípade potreby pomôcť. Byt je vhodný aj ako investícia s následnou možnosťou výhodného prenájmu.

Realitné kancelárie či finančných sprostredkovateľov prosím kontaktovať len v prípade konkrétneho klienta a dohodnutej provízie pre Vás od klienta ktorého zastupujete, nie za účelom zaradenia do ponuky.

PÔVODNÁ CENA: 49.999,-€
NOVÁ CENA: 46.999,-€

* * * ZĽAVA 3.000,-€ PLATÍ PRI REZERVÁCII BYTU DO 31.8.2023 * * *

Vlastnosti nehnuteľnosti
  • Byt