Predané
Popis nehnuteľnosti

PRENÁJOM – 1 izbový, zariadený byt v LC

Byt Predané - Lučenec

PRENÁJOM LEN PRE ZAMESTNANÝCH

Ponúkam na prenájom kompletne zrekonštruovaný a plne zariadený 1-izbový byt neďaleko OC Galéria v meste Lučenec. Byt sa nachádza 10 minút chôdze od priameho centra mesta, v tichom vnútrobloku na Ulici maršála Malinovského v LC.

Ponúkaný byt (36 m2) pozostáva zo samostatnej veľkej obytnej miestnosti, chodby, kuchyne a kúpeľne s toaletou. Je kompletne zrekonštruovaný, zariadený moderným nábytkom a vybavený elektrospotrebičmi (SmartTV, chladnička, práčka, mikrovlnka, sporák). K dispozícii aj pivnica v suteréne bytového domu.

Lokalita je tichá, bezpečná, bez neprispôsobivých rodín v širokom okolí. Vchod je uzamknutý elektronickým zabezpečovacím systémom a do vnútra majú prístup len majitelia a nájomcovia bytov. Pred bytovým domom je dostatočný počet bezplatných parkovacích miest, v prípade záujmu je možné vyhradiť súkromné parkovanie pre Vaše vozidlo.

Cena prenájmu zahŕňa primeranú spotrebu energií ako aj vysokorýchlostné internetové pripojenie (optický internet) a TV.

DÔLEŽITÉ !!! BYT JE MOŽNÉ PRENAJAŤ PRE 1 MAX. 2 DOSPELÉ ZAMESTNANÉ OSOBY S PREUKÁZATEĽNÝM PRÍJMOM, prenájom nie je vhodný pre rodinu s malými deťmi či osoby bez stabilného príjmu. V byte nie je možné fajčiť ani držať domáce zviera.

Byt je voľný na nasťahovanie ihneď.
Cena nájmu vrátane energií, TV a internetu pre 1 osobu: 350€ (pre 2 osoby 360€)

Vlastnosti nehnuteľnosti
  • Byt