Predané
Popis nehnuteľnosti

1-izbový byt v Lučenci – ihneď voľný

Byt Predané - Lučenec

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 1-izbový byt na vyhľadávanom a obľúbenom sídlisku Rúbanisko (v časti za pizzeriou Romantik) v meste Lučenec. Byt prešiel výraznou rekonštrukciou (plastové okná, plávajúca podlaha, sadrokartónový obklad jadra, modernizovaná kúpelňa, toaleta, nová kuchynská linka, byt je nanovo vymaľovaný). Bytový dom má výťah, je zateplený a čiastočnou rekonštrukciou prešli tiež spoločné priestory. K bytu aj patrí murovaná pivnica na chodbe pri byte.

Byt je vhodný na okamžité užívanie (kúpou je voľný), prípadne je pripravený na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv prípadne ako výhodná investícia na prenájom. Zhodnotenie investície je v prípade prenájmu niekoľkonásobne vyššie ako ponúkajú banky na sporiacich účtoch. Byt je možné prenajať za cca. 320€ / mesiac, pričom kompletné náklady na byt sú cca 110€ / mesiac. !!! ROČNÝ ZISK Z PRENÁJMU 2.500,-€, pri uložení rovnakej hotovosti v banke na sporiaci účet s 1% úrokom je zisk z úroku len 420,-€ !!!

Bytový dom je slušný, bez neprispôsobivých rodín. Vchod sa zamyká a prístup dnu majú len majitelia a nájomníci bytov. Lokalita je tichá, bezpečná s výbornou občianskou vybavenosťou. Parkovanie je bezplatné, priamo pred bytovým domom. V prípade záujmu je možné vyhradenie súkrmného parkovacieho miesta. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú dvoje potraviny, pekáreň, reštaurácia, lekáreň, kaviarne, bankomat, zastávka MHD. Neďaleko je tiež poliklinika, materská a základná škola a obchodné centrá StopShop a LIDL. Do centra mesta sa pešo dostanete za 10-15 minút.

Vlastnosti nehnuteľnosti
  • Byt