Predané
Popis nehnuteľnosti

3-izbový, KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ byt v LC

Byt Predané - Lučenec

* PONÚKANÝ BYT JE REZERVOVANÝ PRE BUDÚCEHO MAJITEĽA *

Ponúkam na predaj 3-izbový byt s veľkou loggiou v jednej z najžiadanejších lokalít mesta Lučenec – Ulica L. Svobodu. Podlahová plocha bytu je 68 m2 + loggia a pivnica. Umiestnenie bytu je na vyššom poschodí (nie 1. poschodie).

Byt prešiel pred nedávnom kompletnou, kvalitnou rekonštrukciou, ktorá obsiahla nasledovné práce: plastové okná s VPR roletami a vnútornými žalúziami, kvalitné bezpečnostné dvere, interiérové dvere s obložkovými zárubňami, nová elektroinštalácia v celom byte, vybudovanie murovaného bytového jadra s atypickým a veľmi zaujímavým riešením priestoru kúpeľne a toalety, interiérové stierky a vymaľovanie bytu, podlahy (kombinácia laminátovej podlahy a dlažby), zníženie stropov sadrokartónom s bodovým osvetlením, nová kuchynská linka so spotrebičmi a tiež montáž na mieru vyrobenej vstavanej skriňovej zostavy na chodbe bytu, ktorá zostáva súčasťou bytu po predaji novému majiteľovi.

Dispozícia bytu je vynikajúco riešená, z chodby sa vchádza do sociálneho zázemia, kuchyne aj všetkých troch samostatných neprechodných izieb. Z okien je výhľad do dvora plného zelene. K bytu tiež patrí pivničná kobka, umiestnená na prízemí bytového domu.

Celý bytový dom bol v minulosti kompletne modernizovaný, zateplený a rekonštrukciou prešli aj spoločné priestory. Vstup do vchodu je uzamknutý na čip, do vnútra sa dostanú len majitelia a nájomníci bytov. V byte je zavedená prípojka optického vysokorýchlostného internetu a televízie s možnosťou napojenia na ľubovoľného operátora. Pred bytovým domom sa nachádza bezplatné parkovisko s dostatočným počtom parkovacích miest a možnosťou vyhradenia vlastného miesta na parkovanie.

V okolí je množstvo zelene, lokalita je vynikajúco občiansky vybavená, vo dvore vnútrobloku sa nachádza priestor určený pre najmenších členov rodiny. V pešej dostupnosti je škôlka, škola, lekáreň, potraviny, kaviareň, reštaurácie aj zastávka MHD. Do priameho centra mesta sa dostanete pešo do 10 minút. V bytovom dome bývajú len slušní susedia, lokalita je tichá, bezpečná a bez neprispôsobivých rodín.

Byt je v osobnom vlastníctve, správu bytového domu vykonáva SBD Lučenec. Financovanie nehnuteľnosti je možné hotovosťou alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru. S vybavením úveru viem v prípade potreby pomôcť. Byt je vhodný aj ako investícia s následnou možnosťou výhodného prenájmu.

Vlastnosti nehnuteľnosti
  • Byt