40,999€
Popis nehnuteľnosti

ZNÍŽENÁ CENA: Priestranný 1-izbový byt za super cenu v Lučenci

Byt - Lučenec

Ponúkame na predaj priestranný 1-izbový byt (38 m2) v obľúbenej časti mesta Lučenec – Opatová. (v inzeráte je pripojená realistická foto-vizualizácia možnej rekonštrukcie a zariadenia bytu vyhotovená podľa pôdorysu).

Chcete si svoje nové bývanie prerobiť podľa úplne podľa vlastných predstáv? Radi by ste ušetrili čas strávený búraním, odvozom sutiny či demontážou bytového jadra? Táto ponuka je ako stvorená pre Vás!

Ponúkaný byt je plne pripravený na celkovú rekonštrukciu podľa vlastných predstáv nového majiteľa. Pôvodné bytové jadro bolo demontované a vypratané, podlahy a steny sú taktiež pripravené na kompletnú renováciu. Výhodou bytu sú plastové okná, ktoré boli inštalované pôvodným majiteľom ešte pred prípravou bytu na rekonštrukciu a nie je ich potrebné meniť.

Dispozícia priestoru je vynikajúca, v prípade potreby je možné priestrannú obývaciu izbu rozdeliť na obývaciu a spálňovú časť (viď priložená vizualizácia). K bytu prislúcha samostatná pivnica a k dispozícii sú aj spoločné skladovacie priestory (tzv. kočikáreň). V bytovom dome je samozrejmosťou výťah, k dispozícii je tiež pripojenie optického internetu či internetovej televízie, ktoré je možné dojednať u ľubovoľného operátora.

Nový majiteľ bytu si bude užívať výhľad na revitalizovanú zónu okolo obchodno – relaxačnej zóny OC Villaggio a exkluzívny výhľad na mesto Lučenec z najvyššieho poschodia bytového domu. Panelový bytový bol v minulosti kompletne zateplený a obnovený, rekonštrukciou prešli aj spoločné priestory. Pred vchodom je dostatočný počet bezplatných parkovacích miest, v prípade záujmu je k dispozícii aj možnosť vyhradenia privátneho parkovania.

V bezprostrednej blízkosti bytového domu sa nachádza vynikajúca občianska vybavenosť, obchodné centrum Villaggio s pestrou ponukou služieb, cukrárňou, kaviarňou, barber shopom a ďalšími prevádzkami, potraviny, materská aj základná škola, len na skok od bytového domu je reštaurácia či zastávka MHD, vďaka ktorej sa za pár minút dostanete do priameho centra mesta Lučenec. V okolí bytového domu je množstvo zelene, priestor pre vyžitie najmenších členov rodiny a na prechádzku do prírody to máte len pár minút chôdze.

Vstup do bytového domu je na kľúč / elektrický zámok a prístup do vchodu majú len majitelia a nájomcovia bytov. Susedia sú slušní, v okolí nebývajú žiadni neprispôsobiví obyvatelia.

Byt je v osobnom vlastníctve, kúpou ihneď voľný. Celkové mesačné náklady na byt sú cca 100€. Kúpa a financovanie nehnuteľnosti je možné hotovosťou alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru.

V prípade záujmu o obhliadku nás prosím kontaktujte telefonicky, na SMS a emaily nereagujeme.

Vlastnosti nehnuteľnosti
  • Byt
  • Pôvodný stav
  • Ihneď voľný na nasťahovanie
  • Možný platobný plán / hypotéka