Luxusný, veľký 2i byt s fr. balkónom a šatníkom LC

Predaj >> Byty

Luxusný, veľký 2i byt s fr. balkónom a šatníkom LC

Ponúkam na predaj kompletne zrekonštruovaný, veľkometrážny (63 m2) 2-izbový byt s francúzskym balkónom a šatníkom v jednej z najžiadanejších lokalít mesta Lučenec – Štvrť maršála Malinovského. Byt je vhodný na okamžité nasťahovanie bez nutnosti akejkoľvek úpravy, prípadne na výhodný investičný prenájom. V prípade záujmu je možné byt odkúpiť aj s kompletným nábytkom a zariadením.

Byt bol pôvodne 3-izbový, po zmene dispozície vnútorných priestorov pozostáva z 2 samostatných izieb, chodby, priestrannej kuchyne s dizajnovou rohovou kuchynskou linkou so zabudovanými spotrebičmi, šatníka a veľkej kúpeľne s toaletou. Na prízemí bytového domu sa nachádza pivnica prislúchajúca k bytu.

Nehnuteľnosť prešla kompletnou kvalitnou rekonštrukciou vnútorných priestorov, ktorá obsiahla vymurovanie nového bytového jadra, zmenu dispozície bytu spojenú s vybudovaním samostatného šatníka a spojením 2 izieb do veľkej obývačky s jedálenským kútom a francúzskym balkónom, výmenu kvalitných plastových okien, nové elektrické a vodovodné rozvody, osadenie nových radiátorov, inštaláciu bezpečnostných a interiérových dverí s obložkovými zárubňami, nové stierky a vymaľovanie bytu, výmenu kvalitnej plávajúcej podlahy, atypické riešenie kúpeľne s montážou vane a dizajnovej sanity, na mieru upravenú novú kuchynskú linku so zabudovanými elektrospotrebičmi a mnoho ďalšieho. Orientácia bytu je na východ a západ, s výhľadom do tichého dvora. V byte je zavedený rozvod na káblovú TV a prípojku optického internetu.

Bytový dom prešiel čiastočnou obnovou vonkajších aj vnútorných priestorov a zateplením. Susedia sú slušní, v bytovom dome ani blízkom okolí nežijú žiadne neprispôsobivé rodiny. Vchod sa uzamyká elektronickým vrátnikom na prístupový čip. V okolí bytového domu je dostatok parkovacích miest pre pohodlné parkovanie aj viacerých áut pre nového majiteľa bytu či jeho rodinných príslušníkov, dostatok zelene aj priestor pre vyžitie najmenších členov rodiny. V pešej dostupnosti je priame centrum mesta, materská a základná škola, potraviny, reštaurácie, obchodné centrum Galéria, lekáreň, nemocnica aj zastávka MHD. V bezprostrednej blízkosti bytu je možné prikúpiť / prenajať aj garáž pre 1-2 vozidlá.

Dizajnová kúpeľňa, šatník, moderný a funkčný kuchynský nábytok so zabudovanými elektrospotrebičmi dávajú bytu skutočný nádych exkluzivity. Veľkou výhodou bytu je tiež malý počet susedov (vo vchode len 15 bytov) a nízke mesačné náklady, ktoré sú v závislosti od spotreby energií len 115-120€.

V prípade, ak potrebujete hypotéku viem pomôcť s jej vybavením.

CENA

75 000, – €

ŠtátSlovensko

KrajBanskobystrický kraj

OkresLučenec

MestoLučenec

UlicaŠtvrť maršála Malinovského

DruhSlovensko

TypePredaj

VlastníctvoOsobné

Zavolajte maklérovi

0918 388 888

E-mail

info@quickreal.sk

Bc. Matej Telek, RSc.

Bc. Matej Telek, RSc.

CEO / realitný špecialista

Podrobné informácie

Počet izieb:2

Rozhloha:63 m2

Balkón/logia:áno

Stav:kompletná rekonštrukcia

Výťaháno

Pivnicaáno

Parkovanie:pred bytovým domom

Napíšte nám správu

Poloha nehnuteľnosti


embedding google maps in html