Luxusný 1-izbový byt so šatníkom v Lučenci

Predaj >> Byty

Luxusný 1-izbový byt so šatníkom v Lučenci

EXKLUZÍVNA PONUKA – túto nehnuteľnosť nájdete len u nás.

Bc. Matej TELEK, RSc. – realitný a hypotekárny špecialista Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt so šatníkom v jednej z najžiadanejších lokalít mesta Lučenec – Štvrť maršála Malinovského. Byt je vhodný na okamžité nasťahovanie bez nutnosti akejkoľvek úpravy, prípadne na výhodný investičný prenájom.

Byt s čiastočnou zmenou dispozície vnútorných priestorov pozostáva z 1 samostatnej izby, priestrannej kuchyne s dizajnovou rohovou kuchynskou linkou so zabudovanými spotrebičmi, šatníka a veľkej kúpeľne s toaletou. Na prízemí bytového domu sa nachádza pivnica prislúchajúca k bytu.

Nehnuteľnosť prešla kompletnou kvalitnou rekonštrukciou vnútorných priestorov, ktorá obsiahla vymurovanie nového bytového jadra, čiastočnú zmenu dispozície bytu spojenú s vybudovaním samostatného šatníku, nové elektrické a vodovodné rozvody, osadenie nových radiátorov, inštaláciu bezpečnostných a interiérových dverí s obložkovými zárubňami, nové stierky a vymaľovanie bytu, výmenu kvalitnej plávajúcej podlahy, atypické riešenie kúpeľne s montážou vane a dizajnovej sanity, na mieru upravenú novú kuchynskú linku so zabudovanými elektrospotrebičmi a mnoho ďalšieho. Byt má kvalitné plastové okná. Orientácia bytu je na severo-východ, s výhľadom na okolitú zástavbu a zeleň. V byte je zavedený rozvod na káblovú TV a prípojku optického internetu.

Bytový dom prešiel čiastočnou obnovou vonkajších aj vnútorných priestorov a zateplením. Susedia sú slušní, v bytovom dome ani blízkom okolí nežijú žiadne neprispôsobivé rodiny. Vchod sa uzamyká elektronickým vrátnikom na prístupový čip. V okolí bytového domu je dostatok parkovacích miest pre pohodlné parkovanie aj viacerých áut pre nového majiteľa bytu či jeho rodinných príslušníkov, dostatok zelene aj priestor pre vyžitie najmenších členov rodiny. V pešej dostupnosti je priame centrum mesta, materská a základná škola, potraviny, reštaurácie, obchodné centrum Galéria, lekáreň, nemocnica aj zastávka MHD. V bezprostrednej blízkosti bytu je možné prikúpiť / prenajať aj garáž pre 1-2 vozidlá.

Dizajnová kúpeľňa, šatník, moderný a funkčný kuchynský nábytok so zabudovanými elektrospotrebičmi dávajú bytu skutočný nádych exkluzivity. Veľkou výhodou bytu je tiež malý počet susedov (vo vchode len 15 bytov) a nízke mesačné náklady, ktoré sú v závislosti od spotreby energií len 90-100€.

V cene nehnuteľnosti je zahrnutý kompletný realitný a právny servis, vypracovanie zmluvnej dokumentácie advokátskou kanceláriou a úhrada poplatkov súvisiacich s overením podpisov u notára.

V prípade, ak máte záujem o financovanie kúpy tejto nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru, tento Vám vybaví náš hypotekárny špecialista ako bonus ZADARMO. Splátka hypotéky na tento byt už od 93€.

Máte záujem vedieť VIAC? Ozvite sa mi na telefónne číslo 0918 388 888. Rád Vám túto exkluzívnu nehnuteľnosť predstavím osobne.

CENA

39 999, – €

ŠtátSlovensko

KrajBanskobystrický kraj

OkresLučenec

MestoLučenec

UlicaŠtvrť maršála Malinovského

DruhSlovensko

TypePredaj

VlastníctvoOsobné

Zavolajte maklérovi

0918 388 888

E-mail

info@quickreal.sk

Bc. Matej Telek, RSc.

Bc. Matej Telek, RSc.

CEO / realitný špecialista

Podrobné informácie

Počet izieb:1

Rozhloha:36 m2

Balkón/logia:nie

Stav:kompletná rekonštrukcia

Hypotéka od:84€ / mesačne

Poschodie: 3/4

Výťahnie

Pivnicaáno

Parkovanie:pred bytovým domom

Napíšte nám správu

Poloha nehnuteľnosti


embedding google maps in html