Neuvedená cena
Popis nehnuteľnosti

REZERVOVANÉ: 2-izbový zrekonštruovaný byt s balkónom, Nám. republiky – LC

Byt - Lučenec

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 2-izbový byt s balkónom v najžiadanejšej lokalite priameho centra mesta Lučenec – Námestie republiky vedľa OC Galéria. Jedná sa o momentálne jediný 2-izbový zrekonštruovaný byt ponúkaný na predaj priamo na Nám. republiky.

Byt prešiel celkovou rekonštrukciou, má nové plastové okná, bezpečnostné dvere, rekonštruované bolo tiež bytové jadro, kúpeľňa a toaleta. V izbách sú laminátové podlahy, na chodbe a v kúpeľni je položená keramická dlažba. Vymenené boli aj všetky interiérové dvere. Byt je vhodný na okamžité užívanie alebo aj za účelom kúpy na výhodný investičný prenájom.

Dispozícia priestoru je veľmi dobre riešená, v kuchyni je možné umiestniť menší jedálenský stôl.
Z chodby sa vchádza do sociálneho zázemia, kuchyne aj izieb. Obývačka je veľmi priestranná s možnosťou variabilne nakombinovať nábytok a zariadenie. Z okien je výhľad do vnútrobloku plného zelene a na OC Galéria. Za obývačkou je umiestnená samostatná spálňa s vlastným balkónom. Vo byte je zavedená prípojka optického internetu a televízie s možnosťou napojenia na ľubovoľného operátora. K bytu patrí aj pivničná kobka umiestnená na prízemí bytového domu.

Celý bytový dom bol v minulosti kompletne modernizovaný, zateplený a vymaľovaný. Vymenený bol tiež výťah a rekonštrukciou prešli aj spoločné priestory bytového domu. Vstup do spoločných priestorov je uzamknutý na čip, dnu sa dostanú len majitelia a nájomníci bytov. Z oboch strán bytového domu sa nachádza bezplatné parkovisko s možnosťou vyhradenia vlastného parkovacieho miesta a zaparkovať je tiež možné v bezprostrednej blízkosti v podzemnej garáži OC Galéria.

V okolí je množstvo zelene, na neďalekom námestí je vytvorená relaxačná zóna s kaviarničkami a zázemím pre najmenších členov rodiny. V bytovom dome bývajú len slušní susedia, lokalita je tichá, bezpečná a bez neprispôsobivých rodín. Okolie bytového domu ako aj spoločné priestory vo vchode sú monitorované bezpečnostnými kamerami. V pešej dostupnosti za nachádza Obchodné centrum Galéria, Prior, Hviezda, nemocnica, zastávka MHD, potraviny, reštaurácie, kaviarne, lekárne, lekári, základná aj materská škola. Byt sa nachádza v priamom centre v lokalite s najlepšou občianskou vybavenosťou v meste Lučenec.

Byt je v osobnom vlastníctve, bez tiarch, kúpou ihneď voľný. Celkové mesačné náklady na byt sú cca 120€. Kúpa a financovanie nehnuteľnosti je možné hotovosťou alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru. S vybavením úveru viem v prípade potreby pomôcť.

V prípade záujmu o obhliadku nás prosím kontaktujte telefonicky, na SMS a emaily nereagujeme.

Vlastnosti nehnuteľnosti
  • Byt
  • Detský kútik / herňa
  • Reštaurácie & obchody
  • Coffee, Bar & Lounge
  • Privátne parkovanie
  • Balkón / loggia / terasa
  • Centrum mesta
  • Ihneď voľný na nasťahovanie
  • Kompletná rekonštrukcia
  • Možný platobný plán / hypotéka